BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE

BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE

orgu evimrrrf rrrr şekilli bebek örgü battaniye şllbebek battaniye

BEBEK ÖRGÜ BATTANİYE
Bebeğime battaniye örmek istiyorum hangi iple başlayacağın,nerden örnek alacağım? ve benzeri sorular.Rokoko bebek battaniyesi nasıl örülür? rokoko battaniye ye nerden başlanmalı? Tunus işi bebek örgü battaniyesi kolayca anlatımı var mı?Gibi soruların cevabı öncelikle; örgü örmek istediğimizi ve bu istek için araştırma yapmamız gerektiğini gösterir. Bu araştımanıza internet yardımcı olacaktır . www.cibinlikdemiri.com sitemizde resimli ve anlatımlı örgü modelleri ile kolayca örgü örebilirsiniz,ayrıca resimleriniz ve videolarınız varsa burdan paylaşabilirisniz.
Annelerimiz için örgü battaniye modelleri sunduk ; Bazıları iğne oyası bazıları tığ işi,bazıları ise şiş ile örülmüştür.Tunus işi bebek örgü battaniyesi örmek için bizi takip ediniz
Bebeklerimiz için bir şeyler örmekten zevkli şey var mı? Birbirinden şirin örgü bebek battaniyesi modelleri için doğru yerdesiniz. Bebek battaniyesi araması da yapmalısınız bu arada.Örgüde kullanılacak ipi sizin seçmeniz ve zevkinize göre işlemeniz anne adayları için ayrı mutluluk olacaktır.Öncelikle ; örgü örerken tığ,şiş veya iğne batması kazalarına karşı azami dikkatli olunarak örülmelidir.
Örgü Nasıl Yapılır? Örgü örerken nelere dikkat etmeliyiz?Bebek örgü battaniyesine çiçek deseni,gemi desen,hayvan figürü yapılışı için sitemizi takip edebilirsiniz.
Örgü kalitemiz, örgümüzün gevşek veya sıkı oluşuyla çok yakından ilgilidir. Bu nedenle örgü örerken iplik gerginliğine mutlak surette dikkat etmek; çok gevşek bırakmamak veya çok sıkmak gereklidir.Örgünün kalitesi; hem kullanılan ipliğe hemde ören kişiye bağlıdır
BEBEK ÖRGÜ BATTANİYEDE DESEN ÇALIŞMASI
örgü battaniye
1- Örgü battaniyede işlemeli desen vermek için video anlatımı var mı?
2- Bebek örgü battaniyeye papatya ve çiçek işlemesi örme anlatımlı
3- Araba,tren,kardan adamı ve benzeri figür örgü elişine işleme
4- Çiçek,papatya,gül deseni işleme
5- Fil,kaplumboğa,tavşan,ayı ve farklı hayvan figürü örmek
6- Ay yıldız ,kare,daire ve farklı geometrik şekillerin bebek battaniyesine işlenmesi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Sponsorlu Bağlantılar